Prizee Mania
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Prizee Mania


 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Club Prizee

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Catalin
Administrator
Administrator
Catalin


Numarul mesajelor : 157
Varsta : 29
Data de inscriere : 23/12/2007

Club Prizee Empty
MesajSubiect: Club Prizee   Club Prizee EmptyMier Ian 09, 2008 7:30 pm

De Club Prizee ați auzit cumva? E un topic în anunțuri oficiale pe forumul Prizee.com. Nimic interesant...
Club Prizee Rangvg4
Rangurile astea le-ați observat până acum? Eu le-am observat azi...și așa am dat și peste Club Prizee.
Vă întrebați de ce nu apar mai multe cadouri în Butic, deși sunt activate o gramadă de Pachete+? Sau de ce sunt probleme cu lista de așteptare din când în când? Sau de ce nu mai înaintați pe lista de așteptare? Ba chiar mai mult! Ieri ați fost pe locul 10 la lista de așteptare și astăzi sunteți pe locul 12? Și multe alte întrebari?
Ei bine la toate întrebările astea am gasit răspuns de când am aflat că există Club Prizee. Cu ce se mănâncă ăsta? "Se mănâcă" cu un abonament lunar de 9.90 euro (exclus bani din cufăr).
Beneficii:
- dacă pierdeți la un joc, reluați de la nivelul de la care ați pierdut (exact cum era înainte să fi apărut Cupa Clanurilor - pentru cei ce cunosc);
- un butic special unde aveți de 3 ori mai multe șanse să câștigați cadoul mult dorit, adică în loc de o șansă la 3 000, ai una la 1 000;
- punctele pentru Cupa Clanurilor se dublează! Shocked
Acum ați găsit răspuns la întrebarea: "Cum fac ăștia atâtea puncte? Nu mănâncă, nu dorm? Au programe fără buguri care le joacă automat toate partidele?" când vă uitați la TOP 1 Cupa Clanurilor.

Părerea francezilor
Unii (1%) sunt încântați de idee și s-au înscris în Club, restul de 99% i-au făcut "cu ou și cu oțet" pe cei de la Prizee.com. :mrgreen:

Cod:
Jocuri Gratuite fără obligație de cumpărare
Copyright© 2000-2007 PRIZEE ® - Toate drepturile rezervate
Prizee.com SAS cu un capital de 1 000 000 € - Cod APE 722C -
N° Siret 432 535 581 00099
"Fără obligație de a cumpăra jocurile, dar ne recomandă să ne abonăm!" zic unii pe bună dreptate.
Mă opresc aici, nu vă mai zic nimic. :mrgreen: Pentru curioși - intrați direct pe forum și citiți. E un topic cu 42 de pagini. Eu am citit doar 7.

Ce vă reconand eu după chestia asta (urâtă până la urmă Evil or Very Mad )... deveniți VIP AUR. Veți avea noile cadouri Prizee disponibile chiar pe lista de așteptare cu câteva zile înaintea acelora cu rangul ARGINT. Wink
Sus In jos
https://prizeemania.forumgratuit.ro
ionut_12
Bronz 3
Bronz 3
ionut_12


Numarul mesajelor : 74
Varsta : 29
Data de inscriere : 24/12/2007

Club Prizee Empty
MesajSubiect: Re: Club Prizee   Club Prizee EmptyMier Ian 09, 2008 8:34 pm

misto si eu am argint cu steluta
Sus In jos
http://www.ionut-smith.piczo.com
 
Club Prizee
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Descriere Prizee's HorseShoes 0.4.1
» Prizee ticket Macro
» Cate zile aveti pe prizee?
» Prizee si Yacado Hacks (update 22.12.2007)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Prizee Mania :: Prizee :: Generalitati Prizee-
Mergi direct la: