Prizee Mania
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Prizee Mania


 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Yacado

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Catalin
Administrator
Administrator
Catalin


Numarul mesajelor : 157
Varsta : 29
Data de inscriere : 23/12/2007

Yacado Empty
MesajSubiect: Yacado   Yacado EmptyLun Dec 24, 2007 1:36 pm

Yacado Yacadooo2
- La quete de Yeng (1 partida/zi): Recuperati toate obiectele de pe ecran pentru a trece la nivelul urmator. Sagetile pentru a merge, Ctrl pentru a sari, pentru a fixa marimea saltului sagetile sus-jos. Monedele sunt puncte.
- L'evantail de la chance (3 tichete/zi): razuiti evantaiul si in functie de imaginile gasite castigati.
- Les peluches perdues (1 partida/zi): utilizati sagetile stanga-dreapta pentru a orienta tunul si clicati pe Space pentru a trage cu mingea, scopul e de a face 3 bile de aceeasi culoare sa dispara, una langa alta. Exista doua bonusuri: bula exploziva care explodeaza mingile pe care le atinge si bula cu tepi care patrunde prin mingi si le explodeaza pe primele 3-4 prin care trece inainte de a disparea.
- L'antre des dragons (3 tichete/zi): razuiti poarta dragonilor si in functie de imaginile gasite castigati.
- Yacado Quizz (2 partide/zi): raspundeti la intrebari pentru a castiga punctele puse in joc.
- Panda bonheur (3 tichete/zi): razuiti capul ursului panda si in functie de imaginile gasite castigati.
- La mare aux lotus (3 tichete/zi): razuiti florile de lotus si in functie de imaginile gasite castigati.
- Le paravent magique (3 tichete/zi): razuiti paravanul si in functie de imaginile gasite castigati.
Un Pack+ costa 9000 pct.
150-200 pct./zi -> 9000 ct. => aprox. 1 luna si 1 sapt.

CLick aici pentru inscriere
Sus In jos
https://prizeemania.forumgratuit.ro
ionut_12
Bronz 3
Bronz 3
ionut_12


Numarul mesajelor : 74
Varsta : 29
Data de inscriere : 24/12/2007

Yacado Empty
MesajSubiect: Re: Yacado   Yacado EmptyJoi Ian 03, 2008 8:21 pm

eu am jucat pe yacado tongue si am facut 5000 pct. si am luat un pack de yacado si la jocul de razuit am castigat 2500 lol!
Sus In jos
http://www.ionut-smith.piczo.com
 
Yacado
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Prizee si Yacado Hacks (update 22.12.2007)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Prizee Mania :: Pack+ :: Site-uri de jocuri-
Mergi direct la: